viber_image_2023-07-14_18-49-33-713

URIAGE Age Lift-Крема за околу очи

1,470.00 ден

SKU: EPH_6855 Категории , ,

Опис

Единствена козметика која штити од зрачење на сина светлина од LED екрани  и од загадување, едни од главните причини за предвременото стареење на кожата.
Содржи:  Ретинол,   Вит Ц, Вит Е,   хијалуронска киселина , термална вода .

Дополнителни информации

Brand

URIAGE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.