Uriage age protect

URIAGE Age Protect multi correction-Филер за лице

2,109.00 ден

Availability: Нема на залиха SKU: EPH_4259 Категории , , Ознаки: ,

Опис

Age protect filler за измазнување на бори, превенција од појава на нови, хидратација и заштита од сина светлина, загадување и штетни надворешни влијанија.

Содржи ретинол, витамин ц, хијалуронска киселина, термална вода.

 

Дополнителни информации

Brand

URIAGE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.