Опис

Во сетот со кутија има:

Multi Action крема

Мulti Action eye control крема за околу очи

Масажер

 

 

 

Дополнителни информации

Brand

URIAGE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.