Опис

Ултра нежен крем за нега на кожа, збогатен со Uriage термална вода. Овој крем за раце смирува и им носи удобност на сувите и ослабени раце. Ги зајакнува ноктите.

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.