URIAGE Bariéderm Крем за заштита и обновување на слаба и оштетена кожа 75 мл

URIAGE Bariéderm Крем за заштита и обновување на слаба и оштетена кожа 75 мл

445.00 ден

SKU: EPH_5664 Категории ,
Кошничка
Спореди

Опис

  • Заштита на кожата на лицето и телото која е изложена на неповолни надворешни влијанија (вода, детергенти, студ)
  • Поттикнува обновување на кожата
  • Обновува и штити
  • Без парабени, без парфеми, без сапуни, хипоалергени

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.