-15%

URIAGE Bariederm Cica-масло против стрии

Original price was: 850.00 ден.Current price is: 722.00 ден.

Опис

• За превенција и корекција на стрии и лузни
• Ја подобрува еластичноста на кожата и има зараснувачки ефект
• Ја омекнува кожата
• 99,9% природни состојки
• Таману масло, сончогледово масло, масло од јојоба, масло од авокадо
• Содржи бисаболол и виатмин Е
• За сите типови на кожа
Се нанесува два пати дневно на стриите со кружни движења додека не се ресорбира.
105ml

Дополнителни информации

Brand

URIAGE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.