Опис

Овој лесен крем овозоможува многу висока заштита од УВА/УВБ зраците и сината светлина. Помага при превенција од стареење на кожата предзвикано од УВ зраци и сина светлина.

  • Не остануваат бели траги на кожата по нанесувањето.
  • За чувствителна кожа
  • Не лепи
  • Некомедоген
  • Не ги надразнува очите
  • Дерматолошки тестиран

Дополнителни информации

Brand

URIAGE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.