Опис

За кожа нетолерантна на сонце. Хидрирачки флуид кој обезбедува висока заштита на кожата.

Пакување 50 мл.

Дополнителни информации

Brand

URIAGE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.