Опис

Хидратантен лосион со многу висока заштита spf 50 . З чувствителна кожа. Водоотпорен . Помага при превенцуја од стареење на кожата предизвикано од UV зраци.

Дополнителни информации

Brand

URIAGE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.