Uriage Bariesun Kids SPF 50- Спреј

Uriage Bariesun Kids SPF 50- Спреј

1,160.00 ден

SKU: EPH_9143 Категории , ,
Кошничка
Спореди

Опис

Хидратантен спреј за деца со многу висока заштита за деца.

За чувствителна кожа. Воодоотпорен . За лице и тело.

200 мл.

Дополнителни информации

Brand

URIAGE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.