Опис

Стик за нега на усни со СПФ 50 .

Хидратантен балзам за нега на усни 4 гр.

Дополнителни информации

Brand

URIAGE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.