Опис

Висока заштита, спреј за тело за возрасни.

Висока заштита од сонце содржи UV филтри, врши длабока хидратација.

Лесен и нежен за мачкање.

Дополнителни информации

Brand

URIAGE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.