Опис

URIAGE Bariesun крем со висока заштита СПФ 30+ 50ml.

Наменет за чувствителна кожа.Формула која не масти и и дава природен сјај на кожата. Моментална апсорпција. Водоотпорно.

Дополнителни информации

Brand

URIAGE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.