Опис

Се препорачува за кожа која е нетолерантна на хемиски филтри, парфеми и конзерванси.

Обезбедува висока зажтита од UVA/UVB зраци и спречува сушење на кожата.

100 мл.

Дополнителни информации

Brand

URIAGE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.