Опис

Тониран крем со многу висока заштита од UVA/UVB зраци кој ја штити кожата од исушување.

Кремата ја има во две нијанси , светла и темна .

Лесно прилагодлива на бојата на лицето.

Дополнителни информации

Brand

URIAGE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.