URIAGE Bariesun tinted cream high protection SPF 50

URIAGE Bariesun tinted cream high protection SPF 50

665.00 ден

Availability: Нема на залиха SKU: EPH_8653 Категории: ,
Спореди

Опис

Тониран крем со многу висока заштита од UVA/UVB зраци кој ја штити кожата од исушување.

Кремата ја има во две нијанси , светла и темна .

Лесно прилагодлива на бојата на лицето.

Кремата е достапна во две нијанси – medium i light.

ПРИ НАРАЧКА ВЕ МОЛИМЕ ВО ЗАБЕЛЕШКА ДА НАГЛАСИТЕ КОЈА НИЈАНСА ЈА БАРАТЕ.

Дополнителни информации

Brand

URIAGE

Рецензии

Сеуште нема препораки.


Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.