Опис

• Нежен мирис, не ги иритира очите
• Косата станува мека и сјајна
• Физиолошки ph
• Без парабени, без сапуни

Дополнителни информации

Brand

URIAGE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.