Опис

Маслен балзам за смирување на ЧЕШАЊЕ, за иритирана и сува кожа. Брзо го смирува чешањето и црвенилото кај детската кожа и ја заштитува од студ и исушување.

Дополнителни информации

Brand

URIAGE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.