cold

URIAGE Cold хранлива крема

457.00 ден

Cold cream штити од надворешни временски услови.

SKU: EPH_9366 Категории , Ознака:
Спореди

Опис

Прв Хранлив крем за заштита на бебешката сува кожа и кожа склoна кон пукање од надворешни временски услови.

Содржи пчелин восок кој има хранливи карактеристики, го обновува хидрофилниот слој од кожата.

Комбинација од состојки кои ја хидрираат, омекнуваат и ja заштитуваат кожата на вашето бебе.

Дополнителни информации

Brand

URIAGE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.