Uriage 1st creme lavante

URIAGE Crème lavante прва хидратантна крема за бањање

1,015.00 ден

Спореди

Опис

Пенлив гел-крем за капење кој ја омекнува кожата, нежно ја чисти, истовремено заштитувајќи го хидролипидниот слој на кожата. Кожата станува мека и свиленкаста. Без феноксиетанол, сапун, парабен. Хиполерген.

Дополнителни информации

Brand

URIAGE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.