Опис

URIAGE CREME LAVANTE пенеста емулзија за миење на чувствителна кожа 500ml.

Наменета за миење на осетлива кожа на лице,тело и коса. Содржи URIAGE термална вода,без сапун.

Дополнителни информации

Brand

URIAGE

Рецензии

Сеуште нема препораки.


Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.