uriage serum11

Uriage Depiderm Серум против темни дамки на кожата

1,750.00 ден

SKU: EPH_9885 Категории , ,
Спореди

Опис

Uriage Depiderm Anti-Dark Spot Serum Brightening Booster – Серум против темни дамки на кожата.

  • За сите типови коха
  • Со 20% Витамин 2 комплекс +Ниацинамид
  • Без мирис
  • Некомедоген
  • Дерматолошки тестиран
  • 94% природно потекло

Со редовна употреба на кремот се намалува појавата на темни дамки, а кожата е унифицирана и сјајна.

Пакување: 30 мл

Дополнителни информации

Brand

URIAGE

Тип / Употреба

пигментација

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.