URIAGE DS ШАМПОН ПРОТИВ ПРВУТ И БЕЛИ ЛУШПИ

URIAGE DS ШАМПОН ПРОТИВ ПРВУТ И БЕЛИ ЛУШПИ

620.00 ден

SKU: EPH_1888 Категории , Ознаки: ,
Кошничка
Спореди

Опис

Се употребува при присуство на првут и бели лушпи во косата.
• Го намалува црвенилото на кожата на главата, го намалува чешањето.
• За кожа подложна на иритации, црвенило и перутење.
• Ја одстранува нечистотијата, го намалува перутањето и црвенилото
• Смирува,хидрира и штити
• Антифунгалнодејство(Piroctone olamine)
• Без парабени, без парфеми, без сапуни

Дополнителни информации

Brand

URIAGE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.