URIAGE EAU THERMALE ноќна маска 50ml

URIAGE EAU THERMALE ноќна маска 50ml

575.00 ден

Availability: Нема на залиха Категории ,
Спореди

Опис

URIAGE EAU THERMALE хидратантна ноќна маска 50ml.

Наменета за дехидрирана кожа.

Оваа маска има уникатена ултра-лесна гел структура.

Употреба Се ненесува во тенок слој на чисто лице навечер и останува да делува преку цела ноќ.

Лицето се мие наутро.

Дополнителни информации

Brand

URIAGE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.