Опис

Ја хидрира и смирува кожата, ја фиксира шминката , ја зајакнува кожната бариера, штити од слободни радикали, изотонича, антиоксидационо дејство , богата со минерали и олигоелементи.

Дополнителни информации

Brand

URIAGE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.