Опис

Сетот содражи:

URIAGE EAU THERMALE хидратантна крема 40 мл.

24 часа хидратација и сјај на кожата.

URIAGE EAU THERMALE  хидратантна ноќна маска 15ml.

Наменета за дехидрирана кожа.

Оваа маска има уникатена ултра-лесна гел структура.

Употреба Се ненесува во тенок слој на чисто лице навечер и останува да делува преку цела ноќ.

Лицето се мие наутро.

Дополнителни информации

Brand

URIAGE

Тип / Употреба

креми

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.