Опис

Uriage Extra-Rich dermatological-Гел

Богат, дерматолошки гел за чистење на чувствителна кожа.

Нежно ја чисти и ја заштитува кожата од сушење.

За лице, тело и коса.

Висока подносливост. Офталмолошки тестиран. Физиолошка pH вредност. Хипоалерген.

500 мл.

Дополнителни информации

Brand

URIAGE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.