URIAGE GYN PHY За секојдневна интимна хигена

540.00 ден

SKU: EPH_7834 Категории , Ознаки: ,

Опис

Нежно ја чисти и негува слузокожа, ја одржува природната Ph вредност на интимната зона погодно за секојдневна употреба.

Производот нежно ја чисти и чува од исушување и иритација интимната регија.

Дополнителни информации

Brand

URIAGE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.