hyasec gel

Uriage Hyseac Гел за масна кожа склона кон акни

954.00 ден

SKU: EPH_8812 Категории , ,
Спореди

Опис

• Наменета за хигиена на масна кожа и кожа подложна на акни
• Нежно чисти, смирува, навлажнува,
• има нежен мирис
• Без парабени , без парфеми, без сапун, хипоалергени, некомедоген.

Дополнителни информации

Brand

URIAGE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.