URIAGE HYSEAC Гел за масна кожа склона кон акни

690.00 ден

SKU: EPH_7849 Категории , , Ознаки: ,

Опис

• Наменета за хигиена на масна кожа и кожа подложна на акни
• Нежно чисти, смирува, навлажнува,
• има нежен мирис
• Без парабени , без парфеми, безсапуни, хипоалергени, некомедогени

Дополнителни информации

Brand

URIAGE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.