Uriage maslo za cistene Hyseac

URIAGE Hyseac масло за чистење на лице и отстранување на шминка за мрсна кожа со неправилности, 100ml.

637.00 ден

SKU: EPH_8328 Категории , Ознаки: ,
Спореди

Опис

URIAGE Hyseac Huile Purifiante – Масло за чистење и отстранување на шминка за масна кожа

Првиот чекор за мека, смирена и прочистена кожа. Комбинација од масло од црно семе и деривати на јаболкова киселина нежно ја отстранува шминката и нечистотиите од кожата.

Не остава масен сјај . Тестирано на кожа склона кон создавање акни. Некомедоген. Не содржи вода.

100мл

Дополнителни информации

Brand

URIAGE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.