Опис

Кожата е сјајна и чиста без неправилности. Заедно со трите компоненти микро-ексфолирачките киселини (гликолна , јаболкова и млечна киселина). Овој тонер ги затегнува порите и ја обновува текстурата на кожата. Кожата е убава, со чист и свеж тен.

Овој производ содржи 3% AHA овошни киселини, освежува и матира.

Пред изложување на сонце користете препарати со заштитен фактор.

250мл

Дополнителни информации

Brand

URIAGE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.