Опис

• Комплетна нега на проблематична кожа
• Антиинфламаторно дејство
• Себорегулирачко дејство
• Кератолегураторно дејство
• Помага во отстранување на акни, комедони и зголемено лачење на себум , содржи 17% АHA

Дополнителни информации

Brand

URIAGE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.