Опис

Матирачка емулзија за комбинирана и масна кожа.

Го намалува масниот сјај, ги стеснува порите и ја хидрира кожата.

Uriage Hyseac Mat е одлична подлга за шминка, со лесна текстура која обезбедува матирачки ефект на кожата.

Нанесете наутро и навечер на лицето после  темелно чистење со Uriage Hyseac гелот за лице.

40 мл.

 

Дополнителни информации

Brand

URIAGE

Рецензии

Сеуште нема препораки.


Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.