uriage-hyseac-mat-matifying-emulsion-gel-za-litse-40-ml-405318

Uriage Hyseac Mat – крема

800.00 ден

SKU: EPH_5127 Категории ,
Спореди

Опис

Матирачка емулзија за комбинирана и масна кожа.

Го намалува масниот сјај, ги стеснува порите и ја хидрира кожата.

Uriage Hyseac Mat е одлична подлга за шминка, со лесна текстура која обезбедува матирачки ефект на кожата.

Нанесете наутро и навечер на лицето после  темелно чистење со Uriage Hyseac гелот за лице.

40 мл.

 

Дополнителни информации

Brand

URIAGE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.