Uriage hyseac mas mrsna koza

URIAGE Hyseac Purifying маска за мрсна кожа со неправилности, 50ml

690.00 ден

SKU: EPH_3332 Категории , Ознаки: ,
Спореди

Опис

Во својот состав содржи каолин кој длабински ги чисти порите и цинк кој го апсорбира вишокот на себум и го намалува масниот сјај. Порите се видливо затегнати. Текстурата на кожата веднаш станува нежна и освежена. Со повторувачка употреба, кожата станува почиста и визуелно поубава.

Дополнителни информации

Brand

URIAGE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.