Опис

• Комплетна нега на проблематична кожа
• Содржи заштитен фактор 50+
• Антиинфламаторно дејство
• Себорегулирачко дејство
• Кератолегураторно дејство
• Помага во отстранување на акни,комедони и зголемено лачење на себум за кожа со акни, заштитен фактор

Дополнителни информации

Brand

URIAGE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.