Опис

Спречува прекумерно потење и создавање на непријатни мириси, 24 часовна ефикасност, не остава бели и жолти траги на облеката

Дополнителни информации

Brand

URIAGE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.