Опис

• Крема за нормална, нетолерантна и пречувствителна кожа
• Го намалува чувството на пецкање и затегање на остеливата кожа и ја овозможува потребната хидратација
• Без парабени, без парфеми, без бои, без ланолин, хипоалергана, некомедогена

Крема за околу очи

Со овие купени производи добивате прекрасна чаша.

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.