Опис

Лосион за тело Uriage Silky Body Lotion, течен и мазен лосион кој веднаш се спојува со кожата за интензивно да ја навлажнува, измазнува и утешува. Формулиран со шеа путер, хранлива состојка која ја навлажнува кожата и помага во обновувањето на нејзината природна заштитна бариера, и Uriage термална вода, чиста термална вода која ја смирува кожата и ги ублажува чувствата на непријатност, овој лосион гарантира дека кожата ќе достигне оптимално ниво на хидратација. Кожата ја враќа својата природна удобност и еластичност, за сјаен изглед.

Дополнителни информации

Brand

URIAGE

Рецензии

Сеуште нема препораки.


Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.