URIAGE XÉMOSE Маслен Балсам 200 ml

853.00 ден

Опис

Длабоко ја храни и штити кожата
до 48 часа од нанесување.

• Се употребува кај премногу сува
кожа за лице и тело.

Дополнителни информации

Brand

URIAGE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.