Опис

URIAGE XEMOSE масло за капење 500мл + URIAGE XEMOSE SOS спреј против чешање 200ml

Дополнителни информации

Brand

URIAGE

Рецензии

Сеуште нема препораки.


Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.