URIAGE XEMOSE масло за капење 500мл + URIAGE XEMOSE SOS спреј против чешање 200ml

URIAGE XEMOSE масло за капење 500мл + URIAGE XEMOSE SOS спреј против чешање 200ml

906.00 ден

Availability: Нема на залиха SKU: EPH_7878 Категории ,
Спореди

Опис

URIAGE XEMOSE масло за капење 500мл + URIAGE XEMOSE SOS спреј против чешање 200ml

Дополнителни информации

Brand

URIAGE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.