Опис

Xemose маслен балзам за (многу сува и атопична кожа) смирува чешање, иритација и непријатност поради сувост

• Длабоко ја храни и штити кожата до 48 часа од нанесување.
• Се употребува кај премногу сува кожа за лице и тело.
• Брзо ги намалуваат сензациите на сува кожа и затегнатост.
• Содржи маслена компонента која ја омекнува кожата, ја прави мека и еластична

Уникатната трансформирачка текстура „мелем во масло“ остава не-мрсен заштитен филм за долготраен комфор.

Дополнителни информации

Brand

URIAGE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.