Опис

Го намалува чешањето предизвикано од сувата кожа за помалку од 60 секунди.

Дополнителни информации

Brand

URIAGE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.