Опис

URIAGE XÉMOSE – LIPID-REPLENISHING ANTI-IRRITATION CERAT крем за екстремно сува кожа, 200 ml.

  • Длабоко ја храни и штити кожата до 48 часа од нанесување.
  • Се употребува кај премногу сува кожа за лице.
  • Брзо ги намалуваат сензациите на сува кожа и затегнатост.
  • Содржи 3 патентирани комплекси и URIAGE термална вода за тројна бариерна заштита.

Дополнителни информации

Brand

URIAGE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.