Опис

Веганскиот протеин е идеален за вегетаријанци или вегани кои бараат голема количина квалитетен сертифициран протеин без соја, лактоза и шеќер. Овој протеин во прав содржи само 73 калории по доза, што го прави многу корисен за луѓето кои сакаат да изгубат тежина или да ја одржуваат за време на периодот на стабилизација. Вистинска веганска алтернатива на традиционалните протеини во прав, нашиот Вегански протеин ќе ви помогне да ги постигнете вашите цели за зголемување на мускулите и губење на тежината преку силата на растенијата.

 

 

Дополнителни информации

Brand

QNT

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.