VICHY Промотивен Сет Liftactiv Supreme

VICHY Промотивен Сет Liftactiv Supreme

4,050.00 ден

SKU: EPH_2216 Категории ,
Кошничка
Спореди

Опис

VICHY Промотивен Сет Liftactiv supreme дневна крема за сува кожа + HA Epidermic filler серум на 50% попуст

Дополнителни информации

Brand

VICHY

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.