Опис

AQUALIA THERMAL – Лесна крема за хидратација на нормална до комбинирана кожа со термална минерална вода Vichy + хијалуронска киселина + растителен шеќер маноза.

  • 48-часовна хранлива хидратација
  • Содржи 97% природни состојки
  • Формулата е хипоалергена, тестирана под дерматолошки надзор

Интензивно чувство и хидратација до 48 часа. За кожа што е сува, уморна, сјајна, па дури и со тенки линии на сувост.
За лица погодени од: испити, работа, деца, јавен превоз, сува зима, топло лето, УВ зраци и загадување.

Пакување: 50 мл

Дополнителни информации

Brand

VICHY

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.