VICHY Capital Soleil spf 30 соларна заштитна вода

1,550.00 ден

SKU: EPH_2557 Категории , , Ознака:

Опис

Спреј за заштита од сонце – Заштита од сонце за лице и тело
ИНОВАЦИЈА: Нова текстура на база на вода – ултра лесна и ултра свежа. Висока УВ заштита која остава чувство на чистота, без бели траги и маснотија. Формулата е збогатена со хијалуронска киселина од природно потекло за да ја хидрира вашата кожа.

– ВИСОКА УВ ЗАШТИТА
– УЛТРА ЛЕСНА ВОДНА ТЕКСТУРА
– ВЛАГАВА Благодарение на ХИЈАЛУРОНСКАТА КИСЕЛИНА
– ВОДООТПОРНА ТЕКСТУРА И ОТПОРНА НА ПОТ

Дополнителни информации

Brand

VICHY

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.