-25%
VICHY 30

VICHY Capital Soleil spf 30 spray fluid

1,305.00 ден

Спореди

Опис

СПРЕЈ ЗА ЗАШТИТА  НА КОЖАТА SPF 30 обезбедува напредна заштита на 4 нивоа (од УВБ, УВА, долги УВА зраци и антиоксидантно дејство) за да се спречи оштетување од сонцето дури и на клеточно ниво.
Неговата ултра лесна формула, развиена со мултипатентирана технологија Netlock, формира напреден заштитен слој од УВ со невидлив финиш и без бели дамки.

Дополнителни информации

Brand

VICHY

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.