Vichy Capital Soleil SPF  50 Матирачка нега

Vichy Capital Soleil SPF 50 Матирачка нега

1,410.00 ден

SKU: EPH_9776 Категорија Ознака:
Кошничка
Спореди

Опис

CAPITAL SOLEIL МАТИРАЧКА НЕГА 3-ВО-1
SPF 50+ МНОГУ ВИСОКА ЗАШТИТА

UVB+ UVA
Штити, впива, контролира масен сјај
ЗЕЛЕНА ГЛИНА + ЕКСТРАКТ ОД БИФИДУС
Vichy минерализирана термална вода

Не изложувајте ги бебињата и малите деца на директна сончева светлина. Прекумерната изложеност на сонце е опасна, дури и со производи за заштита од сонце. Производот нанесете го непосредно пред излегување на сонце. Нанесувајте го често и обилно како би ја одржале заштитата, особено после бањање, потење или бришење со пешкир. Во случај на контакт со очите, исплакнете веднаш. Избегнувајте контакт со ткаенина.

Дополнителни информации

Brand

VICHY

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.